חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים- בטוח שהעוזרת תגיע !
 

יש לא מעט סיפורים של בעלי בתים על אכזבות וציפיות מעוזרי ועוזרות בית, שקבעו איתם להגיע לנקות אבל משום מה איכשהו, בעלת הבית הכינה את כלי הניקוי, את התכשירים, חיכתה לעוזרת, אבל העוזרת לא באה.
כמובן שזאת הייתה עוזרת ממוצא זר שגם העברית שלה הייתה משובשת ומשום כך גם לא ידעה לתת איזה שהיא תשובה לבעלת הבית מדוע לא הגיעה, חצי בתאילנדית, חצי ברוסית, מי בכלל יכול להבין משהו משיחה כזאת.
חוסר היכולת לתקשר עם גורם כלשהו ובעיקר עוזרת בית עלול להוות מחסום ומכשול כאשר מישהי כזאת נכנסת אליך הבייתה ואתה רוצה ממנה כל מיני דברים, להסביר לה איך אתה אוהב שמנקים, איך לנקות את הבית שלך, קודם ביבש, אחר כך ברטוב, יש כאלה שמעדיפים שואב ולא מטטא, יש כאלה שאוהבות ספונג'ה עם הרבה מאוד מים, ויש כאלה שאוהבות לגרף את המים עם מגב, ויש כאלה שרוצות תכשיר זה פה ותכשיר זה שם, ולתת הנחיות על מה להיזהר כדי לא לשבור משהו, ומה עדיף לעשות קודם ואיפה להתחיל, וכמה שעות עבודה וכו' וכו', אבל אם העוזרת שלך לא יודעת לדבר עברית ואין לך מתווך שיסביר לה מה אתה רוצה, אתה יכול לקבל בדיוק ההיפך ממה שאתה רוצה.
בגלל כל מיני בעיות תקשורת שצצות מול עוזרות בית שלא מדברות את השפה, יש היום הרבה חברות ניקיון שמעסיקות עובדות ועובדים זרים בניקיון בתים או משרדים, ואין שום בעיית תקשורת איתם משום שכל מה שאיזו בעלת בית רוצה להגיד לעוזרת, היא אומרת למנהל של חברת ניקיון בתים שמעסיק אותה, והוא שכבר מוצא את הדרך, בפנטומימה ומילה פה ומילה שם וקצת תרגום וגמגום להסביר לה מה רוצה ממנה בעלת הבית.
חוץ מזה שהזמנת עוזרת ממאגר חברת ניקיון בתים עדיף ברמת התקשורת, הוא גם עדיף בכל מיני רמות אחרות.
עוזרות בית כידוע לפעמים פשוט חוטפות רגליים קרות ונעלמות, או למשל מדרך הטבע גם לא ממש מרגישות טוב לפעמים כמו כולנו, רק שעבור בעלת בית שמחכה שהבית יהיה נקי לשישי שבת והעוזרת חלתה, זה ממש מיני אסון שקשה להתגבר עליו. אבל כאשר אתה עובד מול חברת ניקיון בתים, אין לה בעיה כזו שהעוזרת לא מגיעה כי במאגר של חברת ניקיון בתים יש תמיד מחליפות שיכולות להחליף את העוזרת החולה ולדאוג לכך שהבית יהיה נקי לשישי שבת.
לא כל חברות ניקיון עוסקות בתחום ניקיון בתים, יש כאלה שעושות רק ניקיון משרדים ויש כאלה שהתרחבו גם לניקיון בתים בכל מקרה כאשר צריכים עזורת לבית פרטי רצוי לפנות לחברת ניקיון שהיא גם חברת נקיון בתים ולא רק משרדים ויש לה שפע של עוזרות בית מתוכן אפשר לבחור את המתאימה ביותר.
בדרך כלל גם כשמזמינים עוזרת בית מתוך מאגר של חברות ניקיון בתים, היא אכן תהיה עוזרת הבית הראשית מול בעלי הדירה, אבל אם חלילה יקרה משהו, תמיד יהיה לבעלי חברת ניקיון בתים פתרון מולכם, כך שזה אמור להסיר דאגה בלבכם בכל הקשור לנקיון הבית.
חברת ניקיון בתים עובדת מסודר, עם חשבוניות ושפע של עוזרות בית מומחיות בתחומן, וגם בניקיון יש מה להבין ובעיקר בארגון של הבית לפני שמנקים. הניקיון עצמו אגב, הוא לא זה שלוקח את הזמן, הסדר של הבית לקראת הניקיון וההכנה של הבית לפני השטיפה ולפני המגע הרטוב, הוא זה שלוקח את מירב הזמן ולכן עדיף שתהיה עוזרת בית מקצועית ממאגר חברת ניקיון בתים.

אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים


 


תפריט דף הבית טלפון