ניקיון אחרי שיפוץ

ניקיון אחרי שיפוץ- לקלף את הטיט !

כל בית צובר אבק ולכלוך,אבל אין כמו לכלוך של דירה אחרי שיפוץ, שנראית כמו דירה לפני שיפוץ...
שיפוץ מן הסתם, הוא סוג של בנייה חלקית שמשחררת לאוויר טונות של אבק, נסורת, ברגים, טיט ופסולת בניין, כשמכל זה צריך להתפטר כשנגמר השיפוץ.
אבל לא מדובר רק בזה. שיפוץ משאיר אחריו גם סימנים, כתמים, דבקים וכתמי צבע שלא ניתנים להודה בשטיפה קלה וגם לא בשטיפה יסודית. מדובר על קילוף שכבות של צבע, כתמי חומרים שונים שמנויים, דבקים שקשה מאוד להוריד ועוד כהנא וכהנא חומרים שיש להתמודד עם הסרתם כדי להחזיר לבית את המראה הנורמלי שלו, שיאפשר לאכלס אותו שוב.
ניקיון אחרי שיפוץ דורש מומחיות לא קטנה בחומרי הניקוי שמתאימים לצורך ניקיון לאחר שיפוץ כי שיפוץ משאיר כל מיני סוגי לכלוך, וכמעט בכל מקום, ויש להבין גם בחומרים האלה וגם במשטחים עליהם רוצים לנקות איתם כדי לעשות ניקיון לאחר שיפוץ מבלי לגרום נזק כלשהו, לרהיטים, לרצפה, לקרמיקה וכו'.
לא חושב איפה ומה אתה משפץ בבית, כל שיפוץ הכי קטן מטנף לך את כל הבית, האבק מתפזר ונכנס לתוך החדרים, נדבק על החלונות, יוצר כשבות אבק על ריפוד, מעקים, רהיטים ולכן יש אנשים רבים שכאשר הם עומדים בפני שיפוץ, אפילו רק של אחד אחד בבית, הם טורחים לכסות את כל הרהיטים, החלונות, הספות ומוצרי חשמל בסדינים בניילונים כדי להגן עליהם מפני ענני האבק העצומים של שבירת חלון, או החלפת הריצוף,  וכו',משום שכל התעסקות כזו גוררת אחריה המון אבק, חלקיקי אבנים, חול והמון המון טינופת שאנחנו לא מכירים אלא רק בזמן שיפוץ של בית.
ניקיון אחרי שיפוץ כדאי לעשות אצל חברת ניקיון שמתמחה בניקיון מהסוג הזה, שמכירה את כל החומרים שיש להזדקק להם וגם איך לעבוד איתם.


ניקיון אחרי שיפוץ, הוא סוג ניקיון מאוד יסודי מקיף וכללי, שאמור להשאיר את הדירה נקייה לגמרי, והאמת ההיא שלכל אחד שעושה ניקיון אחרי שיפוץ, כדאי לעשות את זה כאשר הדירה לא מאוכלסת ולעשות ניקיון אחרי שיפוץ, ולא כאשר הדירה כבר מאוכלסת.
ניקיון אחרי שיפוץ, צריך בעצם לקלף, להסיר ולהעלים כל כתם וגרגר אבק שנותרו מהשיפוץ, ואם למשל מדובר ברצפה אולי לפעמים יש גם צורך לעשות פוליש ונקיון יסודי כדי להחזיר את הצבע היפה והנוצץ לרצפה, וישנם מקומות מהם יש לגרד כתמים של טיט, או כתמים של צבע ולצורך זה יש להשתמש כאמור בחומרים ייעודיים.
ניקיון אחרי שיפוץ צריך לעשות בצורה שמסירה את הכתמים ואת הלכלוך, אבל בד בבד שומרת על מראה וצבע הרהיטים, על השיפוץ עצמו, כדי שחלילה בעבודת הניקיון לא יגרם לו נזק.
יש הרבה אנשים שכאשר הם עומדים לעשות שיפוץ, הם פשוט עוזבים את הבית ולמשך זמן השיפוץ הולכים לגור במקום אחר, כי זה בלתי נסבל לגור ולחיות בבית שאפילו רק חלק אחד ממנו עובר שיפוץ, כי הכול מלא טינופת ופסולת של בנייה בלתי נסבלת. ויש גם כאלה שלא חוזרים לגור בבית אלא רק אחרי הניקיון אחרי שיפוץ שמשאיר להם  דירה נקייה ומשופצת.
ניקיון אחרי שיפוץ זה לחלוטין סוג של מומחיות, ורק חברה שיש לה כח אדם מתאים, מסוגלת להתגבר על ניקיון אחרי שיפוץ של דירה נשראית כמו ערימת גרוטאות, עם שאריות של נסורת, ברזלים, צבע וריח של טמפרנטין באויר, ולכן הרבה מאוד חברות שעושות ניקיון אחרי שיפוץ, נוהגות לחבוש מסיכה מיוחדת בפני ריחות המזיקים לבריאות. 

 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים


תפריט דף הבית טלפון