ניקיון בית מחיר

ניקיון בית מחיר
ניקיון לבית הוא ניקיון חובה בכל בית ובית. ניקיון נותן הרגשה נינוחה של שלווה ורוגע. יותר ויותר אנשים עובדים עד שעות מאוחרות, ולא נותר להם זמן לקרצף את הבית. לכן, נעזרים בשירותי חברת ניקיון לבית של חברות ניקיון מקצועיות. בעבר אנשים היו רגילים להחזיק בעוזרת בית, אשר הייתה באה כמה פעמים בשבוע ומנקה את הבית באופן יסודי. אך בשנים האחרונות, עם גירוש העובדים הזרים, רבים נעזרים בחברות ניקיון אשר מספקות להם שירותי ניקיון.

מה ההבדל בין אחזקה של עובדת ניקיון לחברת ניקיון?

אנשים רבים סבורים כי להחזיק עובדת ניקיון, הוא פתרון זול יותר מאשר לקחת שירות זה מחברת ניקיון. כיום נהוג לשלם לעובדת ניקיון בסביבות 50 ₪ לשעה (שזהו סכום לא רע בכלל), בתוספת תשלום לביטוח לאומי ותנאים סוציאליים. יש לציין כי מגיע לעובדת ימי חופשה וימי מחלה כחוק. כיום תשלמו מחיר זהה בחברות ניקיון. ההבדל הוא – שחברת ניקיון תדאג לשלם לעובדת ביטוח לאומי, ובמקרה בו העובדת לא יכולה להגיע בשל חופשה או מחלה, חברת הניקיון תדאג לשלוח עובד חליפי.

אמינות חברת הניקיון

חברת ניקיון עושה עבודה מקצועית ויסודית וכל זה במחיר שפוי. עניין נוסף הוא עניין האמינות. רוב האנשים חרדים מעט כאשר מדובר באיש זר אשר נכנס אליכם הביתה. לכן, חשוב לשים דגש על חברת ניקיון אשר מעסיקה אך ורק עובדים איכותיים ומקצועיים, ולא מתפשרת בבדיקתם והתאמתם לעבודה.
מחיר שפוי
ניקיון לבית במחיר שפוי הוא פרמטר לא פחות חשוב. וכשמגיע למחיר אנחנו הישראלים, אוהבים מחירים טובים. לכן, חשוב לעשות סקר שוק לפני שמגיעים לבחירת חברת הניקיון המתאימה לכם. שימו לב, כי חברת ניקיון המציעה מחירים זולים מידי ביחס לשוק, לא בהכרח אומר על טיב החברה. במקרים אלו צריך להידלק אצלכם נורה אדומה ועליכם לבדוק היטב את החברה. כמו בכל דבר בשוק על משהו טוב – משלמים יותר. ולכן אם חשובה לכם חברה אמינה ומקצועית, אל תתפשרו על מחיר.

מהי חברת ניקיון מקצועית?

 
  • חומרים ומכשור מקצועי - חברת ניקיון מקצועית נדרשת להחזיק בציוד וצוות עובדים מתאים לביצוע עבודות של ניקיון, בין היתר – מכונות שטיפה, שואבים, ציוד לשטיפה בלחץ מים, מכונות פוליש וכמובן חומרי ניקיון איכותיים המשאירים ריח נעים בחלל.
  • צוות עובדים רציני – צוות העובדים חייב להיות מיומן ולספק את העבודה הנדרשת ביעילות ובמהירות, תוך כדי הקפדה על שביעות רצונו של הלקוח.
  • כמות העובדים -  חברת ניקיון מקצועית, צריכה להחזיק מספר רב של עובדים בכדי לספק כמה שיותר מהר עובדים - במקרה של בקשת הלקוח לעבודות מיוחדות.
  • חברת ניקיון צריכה להחזיק מכשור מתקדם העומד בתקן.

דברים שחשוב שתדעו טרם תבחרו חברת ניקיון לבית
 

אם בחרתם חברת ניקיון המתאימה לכם בכל הפרמטרים, מומלץ לבדוק מול ממליצים ולהיפגש עם החברה עצמה. הכימיה חשובה מאוד עם נציג של חברת הניקיון. זאת מאחר ובשעת צרה תדעו שיש מישהו נחמד העומד מאחורי חברת הניקיון איתם אתם עובדים. חשוב לא פחות לסכם דברים ולעלות אותם בכתב - בהסכם מסודר.  כל מה שכתוב ונחתם במעמד החתימה, יהיה כלול בהתחייבות החברה. כמו כן בדקו אם לחברה כיסוי ביטוחי המכסה תאונה אישית וצד ג'.

אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים


תפריט דף הבית טלפון