ניקיון בתים בהוד השרון

ניקיון בתים בהוד השרון
 


אורח החיים המודרני משאיר לרובם מעט מאוד זמן פנוי על מנת לבצע עבודות בית שונות, כמו – שטיפת הבית, כלים כביסות, ניקוי אבק ועוד. בעולם בו הזמן שלכם שווה הרבה מאוד כסף עבודה פשוטה כמו ניקיון הבית הופך למשאה קשה לביצוע ובזבוז של זמן. זוהי הסיבה שאנשים רבים מעדיפים לפנות לחברת ניקיון בתים בהוד השרון, אשר יעשו את עבודת הניקיון בצורה יסודית על ידי אנשי מקצוע המיועדים לכך.

יתרונות חשובים אשר תוכלו להפיק מחברת ניקיון
זמינות מרבית
ישנם אנשים רבים המעדיפים לעבוד בעבודת ניקיון כעבודה נוספת או כעבודה קבועה. והאמת שהמשכורת בתחום לא רעה בכלל. אולם תמורת סכום זהה תוכלו לקבל שירות זה דרך חברת ניקיון אשר דמי חופשה ותשלומים סוציאליים כבר כלולים בתוך התשלום לחברת הניקיון. היתרון בכך שתוכלו ליהנות מזמינות גדולה יותר, אם העובד לא יגיע בשל מחלה או חופשה, תמיד יהיה מי שיחליף אותו. ואף אם לא תהיו מרוצים מעבודתו, תוכלו תמיד לבקש מחברת ניקיון בתים בהוד השרון להחליף את עובד.

מינימום מאמץ
חיפוש עובד למשק בית הוא תהליך מתיש. אחת רוצה שיאספו אותה מביתה, אחת רגישה לחומרים מסוימים ולכל אחת יש את הדרישות שלה. בזמן הזה תוכלו לנקות ולקרצף את כל הבית לבד. חברת ניקיון בתים בהוד השרון, בוחרת בקפידה את העוזרות ועושה עבורכם את הסינון המתאים לכם ביותר. אם זה מבחינת מיקום או שעות הנוחות לכם. חברת ניקיון בתים בהוד השרון, תעשה עבורכם את כל הפרוצדורה הנדרשת למציאת העובד הרצוי.

 

סטנדרט גבוה בניקיון

ברוב המקרים בעל מקצוע ידע לעשות את העבודה הרבה יותר טוב מאדם מן הישוב, בדיוק כפי שאתם הולכים למוסך כשהרכב מתקלקל, או מזמינים חשמלאי במקרה של בעיה בחשמל. בדיוק כך לגבי עובד ניקיון. כשתרצו ניקיון בסטנדרט גבוה תוכלו לעזר בחברת ניקיון בתים בהוד השרון. בנוסף, עובד ניקיון מקצועי מנקה במקומות אשר רוב האנשים כלל לא מגיעים אליהם, כמו – מאחורי התנור, במסילה של חלונות, מאחורי ספות ועוד מגוון רב של מקומות אשר יצטבר בהם לכלוך ואבק רב במשק השנים.
 

פוליש וקס

שיש ומרצפות זקוקות לחידוש וריענון כל תקופה מסוימת. פוליש ווקס – הוא חומר ציפוי אשר נמרח על הרצפות ונותן להם ברק והגנה. חומר זה מאט את הספיגה של הרצפות ושומר עליהן לאורך זמן. בנוסף הוא מונע שחיקה והתיישנות של המרצפות. כאשר  אין על הרצפה את חומר זה, כאשר תזיזו או תגררו חפצים או רהיטים על הרצפה יופיעו שריטות וסימנים.
 

סוגים נוספים של פוליש

קיימים סוגים שונים של פוליש המותאמים במיוחד למרצפות שונות כמו:
ליטוש אבן – מיועד לרצפות שיש. ליטוש זה גורם לברק ולמראה מרשים וזוהר. תהליך ליטוש השיש מתבצע במספר שלבים על מנת להגיע לתוצאה נוצצת וזוהרת. הוא נעשה על ידי מכשיר מיוחד ובסוף התהליך מורחים עליו סילר על מנת למנוע חדירת נוזלים לתוך האבן.
הברקה קריסטלית – הברקה זאת נעשית על ידי מגנזיום. המגנזיום גורם לחומר ההברקה לחדור לרצפה. בתהליך עצמו החומר מוחדר לתוך הרצפה בארבע שכבות, כאשר השכבה האחרונה היא שכבת שימור. יתרונה של ההברקה הקריסטלית שהיא נותנת מראה רענן וזוהר. הברקה זו אינה משאירה סימנים על הרצפה בזמן גרירת חפצים או גרירת רהיטים. ההברקה הקריסטלית נעשית בעיקר על רצפת שיש אשר עברה קודם לכם תהליך ליטוש.


 
 אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים

 
 


תפריט דף הבית טלפון