ניקיון בתים בירושלים

ניקיון בתים בירושלים - כי אין כמו אבן ירושלמית !

עוזרות הבית שעושות ניקיון בתים בירושלים, מספרות על חוויות מסוג שונה לגמרי ממקומות אחרים שהן מנקות בהן. האם זה משהו באווירה ? בנוף הנשקף מהחלון ? בתחושה שאת מנקה בית בעיר הקודש, בירת הנצח של מדינת ישראל- ירושלים.
בירושלים יש חוק עירוני שכל הקבלנים צריכים לצפות את הבתים והבניינים שהם בונים באבן ירושלמית, אבל יש אנשים שכל כך מאוהבים באבן הירושלמית שהם גם רוצים אותה בתוך הבית, ועיצבו אותה ככניסה, כחלק מקירות הבית וכפינות ישיבה. לאבן ירושלמית יש מראה עתיק משהו, שגורם לכל אחד שנכנס לבית כזה, הרגשה שהוא נכנס לבית מאוד עתיק עם היסטוריה מאוד ארוכה, למרות שלפעמים מדובר ממש בבתים חדשים שפשוט בעליהם העדיפו להכניס את האבן הירושלמית גם לתוך הבית.
נשים שעושות ניקיון בתים בירושלים מספרות כי גם הן חושבות שאבן ירושלמית יפה מאוד לצרכי עיצוב ובנייה, אבל כשהאבן הזאת סופגת אבק וכתמים, יש למצוא את השיטות הנכונות לנקות אותה, מבלי לפגוע במראה הכמו עתיק שלה, ובכל זאת לשמור עליו.  עוזרות הבית שעושות ניקיון בתים בירושלים, המציאו שיטות בהן הן לא משתמשות בחומרי ניקוי חזקים בניקוי פינות מאבן ירושלמית בתוך הבית, והן למשל מספרות שהן משתמשות בסבון כביסה נוזלי, שמנקה טוב מאוד מאבק ולכלוך, אבל לא פוגע במרקם האבן כמו למשל אקונומיקה שבהחלט מסוגלת להלבין ולנקות כל אבן ירושלמית, אבל לפגוע במראה העתיק שלה.
עוזרות שנוהגות לעשות ניקיון בתים בירושלים גם מספרות חוויות מבתים קסומים שהן עובדות בהן, שהם בתים עתיקים מאוד שיש בהם ממש אוירה של פעם, למשל מספרת אחת שעבדה בבית שכל קירות הסלון שלו צופו בעץ דובדבן והקיר הזה כבר בן 100 שנה, ובתוך הקיר הזה גם בנו ספרייה מעץ דובדבן שיש לה מראה כמו של בתים עתיקים מהסרטים, וששום נגר לא מסוגל לבנות היום ספריה כזאת מגושמת שנעשתה ממש ביד אומן.
עוזרות הבית שעושות ניקיון בתים בירושלים גם מספרות שהן לפעמים עובדות בבתים שנראים כמו מבוכים ודרקונים, גדולים ורחבים מאוד בסגנון ערבי, עם כניסות בצורה של קשתות עגולות, מצופות מסביב באבנים ירושלמיות קטנות, ושיש בבתים כאלה מסדרונות מאוד ארוכים שמובילים לכל מיני כניסות וחדרים, ויש עוזרת בית ותיקה אחת שעושה ניקיון בתים בירושלים שמספרת שעבדה בבית בן 3 קומות עם 13 חדרים, והיא אף פעם לא זכרה ת מה היא ניקתה מרוב חדרים בבית.
ניקיון בתים בירושלים, יכול להיות מצד אחד קשה מאוד אם מדובר בדירות ממש ערביות בסגנון ערבי, אבל מצד שני זו חוויה נהדרת לנקות בית שאת יודעת שהיה שייך פעם למישהו מאוד מפורסם ושיש בו את הריח והאווירה של פעם, ממש לנקות את ההיסטוריה.
יש סטודנטית אחת שנוהגת לעשות ניקיון בתים בירושלים, שמספרת שהזמן שבו היא נמצאת בכל בית עובר לה כל כך מהר וזה משום שהיא נוהגת באמצע הניקיון מדי פעם לצאת החוצה, ולהביט אל הנוף, ונוף כזה של מגדל דוד, או הר ציון או הר הזיתים, זו חוויה כל כך מעצימה שזה נותן לך כוח להמשיך ולנקות את הבית. יש משהו בנוף שכאילו נכנס לתוך הבית ונותן לך הרגשה שאת עוברת חוויה עמוקה, כל המראות והנופים העתיקים האלה, שכאת באיזה בית עתיק וישן עם ריח של ירושלים של פעם, במיוחד אם גם הוא עתיק וישן, ויש בו דברים מעניינים כמו שנוהגים לעצב בית כזה, כדי ליצור הרמוניה בין הנוף לבינו.

 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים


תפריט דף הבית טלפון