ניקיון בתים בתל אביב

ניקיון בתים בתל אביב- טרנד של ניקיון !

תל אביב היא עיר הטרנדים זה כבר ידוע. אנשים שמתלבשים לפי הטרנד, שעובדים במה שהוא טרנדי, שלומדים מה שהוא טרנדי ושיוצאים עם בחורות שנראות להם לפי הטרנד. אבל חוץ מלהיות תל אביב בחוץ, הם גם מאוד תל אביבים בבית שלהם, וניקיון בתים בתל אביב יכול להעיד הרבה מאוד על מיהם האנשים שאוהבים וגרים בתל אביב.
הדירות בתל אביב מתחלקות לשני סוגים- דירות של משפחות שחיות בתל אביב, והרבה הרבה דירות שכורות. כמעט בכל בניין תל אביבי מצוי יש לפחות בממוצע 3 דירות שכורות, שמעוצבות לפי טעמם של המשכירים ואם הם בליינים, גם הבית שלהם יהיה מעוצב בסגנון של בליינים.
אז איך בליין מעצב את הבית ?  נופר סטודנטית שעושה ניקיון בתים בתל אביב כדי לממן את השכירות שלה, מנקה גם דירות של בליינים והיא מספרת מה יש להם בבית, ואיך יודעים שהם בליינים ? הם לא משקיעים מי יודע מה בבית והבית שלהם מעוצב בסגנון מינימליסטי בדיוק עם מה שהם צריכים בדיוק ושום פריט לא יותר ממנו. הטרנד הזה נקרא טרנד מינימליסטי והוא מאוד מתאים לבית של  בליינים, שלא נמצאים מי יודע מה בבית ויותר בחוץ, מבלים.


תהיה להם אומרת נופר שעושה ניקיון בתים בתל אביב, איזה כורסא אחת בסלון, בדרך כלל בשבילם, ואולי איזה ספה אבל לא עיצוב בשביל הרבה אורחים כי כאמור הם לא מי יודע מה נמצאים בבית וחשוב להם יותר לרכוש פריטי ריהוט לעצמם ולא לאחרים, את האחרים הם פוגשים בבארים ובמועדונים אליהם הם הולכים.
נופר שעושה ניקיון בתים בתל אביב מספרת שמה שחשוב לבליינים האלה למשל זה שלא יגעו להם בשום דבר, אפילו שלא יחליפו להם מצעים, אלא רק ינקו להם את הרצפה ואת הכלים, ואפשר לחשוב איזה כלים יש להם צוחקת נופר שעושה ניקיון בתים בתל אביב, הרוב זה כוסות חד פעמיים לקפה, ואולי איזה 3 צלחות כי בטוח שהבליינים האלה אוכלים את רוב הארוחות שלהם בחוץ.
אליענה עושה ניקיון בתים בתל אביב והיא דווקא נפלה על דירות שכורות שהשותפים בהם, לא סטודנטים או משהו אלא יותר מבוגרים והם עובדים ועסוקים, ולא רוצים או לא יכולים לנקות את הבית ואז הם מזמינים אותה לעשות להם ניקיון. ובדרך כלל מדובר על שני חדרים שבהם אפשר לראות לפי הבלגן, מי מסודר ומי מבולגן, אבל הבעיה בדירות שכורות כאלה עם שותפים אומרת אליענה שעושה ניקיון בתים בתל אביב שכשהיא מסדרת את הבית, היא אף פעם לא יודעת מה שייך למי, כי למשל בסלון יש כל מיני חפצים ופריטים אישיים והיא לא מחזירה אותם שום חדר, אלא רק מנקה אותם משום היא לא יודעת למי הם שייכים.
רותי עובדת כבר שנים בניקיון דירות בתל אביב והיא דווקא עובדת אצל משפחות עשירות. האמת היא שהיום עם מחירי הדירות בתל אביב , כל משפחה שיש לה דירה בתל אביב נחשבת לעשירה אבל רותי עושה ניקיון דירות בתל אביב בדופלקסים ופנטהאוזים מהממים, והיא כל פעם מתפעלת מחדש, משטח הדירה שהיא מנקה, כי היום בונים רק קוביות ולא בונים דירות ענקיות כאלה למרות שבגלל זה יש לה יותר עבודה.
דרך ניקיון  בתים בתל אביב אפשר להתוודע על טרנדים של ריהוט ושל עיצוב, ואם מציצים בארונות של אנשים שעושים להם ניקיון דירות בתל אביב, אפשר לראות גם את כל סוגי הלבוש והבגדים הכי טרנדיים והכי אופנתיים. ניקיון בתים בתל אביב כבר אמרנו- זה טרנד לא רע !

 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים


תפריט דף הבית טלפון