ניקיון דירה

ניקיון דירה- זה לא כזה פשוט !

לא קל לנקות דירה, ודירה גדולה עוד יותר קשה. ואם מדובר בבעלת בית שאוהבת הרבה ציורים, פסלים, קרמיקה, צלחות על הקירות ועוד פיצ'יפקס, מסכנה העוזרת שתבוא לעשות ניקיון דירה בבית הזה.
בדרך כלל אחרי ניקיון דירה צריכה העוזרת להשאיר בית נקי והיא יודעת את זה, אז איך היא מסוגלת להשתלט על כל הפיצ'יפקס של בעלת הבית, ועוד לעשות את זה טוב, טוב באופן יסודי, לא לשבור שום דבר, ואחרי הפיצ'יפקס גם להתחיל לנקות את הבית. זוועה !
היום עוזרות שעושות ניקיון דירה מתלוננות הרבה מאוד ויש כאלה שגם יש להן דרישות מהבעלת הדירה, אבל פעם היו עוזרות נאמנות וחרוצות שלא העזיו לפתוח את הפה, הודו על כל שקל וגם החזיקו מעמד כעוזרת ניקיון דירה זו במשך שנים רבות.  היום מי בכלל יכול למצוא עוזרת בית שעושה ניקיון דירה כמו שצריך. שבאמת מנקה במקום ללכלך, או שמחזיקה מעמד אחרי פעמיים ולא חוטפת רגליים קרות ונעלמת.
ניקיון דירה הפך היום למקצוע האולטימטיבי שמתגמל לא רע בכלל המון סטודנטיות שמבקשות לעשות השלמת הכנסה כדי לעזור לעצמן ללמוד או לשלם שכר דירה, או כאלה שרוצות לעשות הרבה כסף, בזמן קצר לטיול הגדול בחו"ל.

 
ניקיון דירה זו עבודת מאוד קשה, סוג של עבודת פרך, אמרת ניקיון דירה, אמרת להתכופף, לעמוד, לנקות אבק, למרק, לשפשף, לקרצף ולעבוד קשה מאוד. ניקיון דירה  בניגוד למשל לניקיון משרדים מחייב ניקיון יסודי של כל מה שנמצא בה וזה בדרך כלל הרבה אביזרים, פריטים, ריהוט ושטיחים וכל אחד זקוק למגע הקסום של עוזרת הבית שתעשה בו נפלאות
יש הרבה מאוד נשים שעושות ניקיון דירה ממניעים כלכליים, ואין להם שום מושג בניקיון שגם אותו צריך לעשות לפעמים באופן הגיוני כמו למשל לא לשטוף את הסמרטוט של הרצפה באמבטיה, ובמיוחד לא אחרי שהיא שפשפה את האמבטיה. זאת אומרת, הן לא ממש חולות ניקיון, לעיתים הן גם לא ממש נקיות בעצמן ואת הכול הן עושות מטעמים של כדאיות כלכלית, ואכן הסכום לשעה שמשולם היום לעוזרת שמבצעת ניקיון דירה הוא בין הגבוהים במשק בתשלום לשעה, יחסית לתחומים אחרים.
התשלום האטרקטיבי עבור ניקיון דירה, אכן הביא לתחום גם הרבה מאוד אנשים שלא ממש מבינים איך עושים ניקיון דירה, ויש גם הרבה מאוד גברים בין הפליטים מאפריקה שעושים ניקיון דירות, כי אין להם מקצוע או מומחיות אחרת, וגם בגלל התגמול הגבוה המוצע בענף.
הבעיה הגדולה היא שכאשר עוזרת הבית העכשווית או עוזר הבית העכשווי, ממשיכים הלאה בחייהם ומתקדמים או לדרום אמריקה או לעבודה בסופר (האפריקאים מציפים את הסופרים) נשאר הבית מבולגן ומלוכלך בלי עוזרת בית ועם חיפוש שהופך להיות תחקיר מעמיק אחר עוזרת בית חלופית.
הכי נכון זה לקבל המלצה על עוזרת שעושה ניקיון דירה כמו שצריך, שמשקיעה, מתמידה ומרוצים ממנה. ניתן לפנות לכל מיני חברות בסביבה אולי העוזרת שלהן שעושה גם להן ניקיון דירה, יכולה להתפנות גם בשבילכם או לפנות לחברות ניקיון שעוסקות גם בתחום ניקיון דירה ושמסוגלים להביא לכם עוזרת טובה שתעשה עבודה טובה, שלא תשבור שום דבר, ושתשאיר לכם בית נקי ומצוחצח, שכייף לחיות בו, וכייף להיות בו ובעיקר הכי כייף כשהוא נקי... 

 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
צלצל עכשיו: 073-205-1145
ד"ר ניקיון בתים - והבית נקי :)תפריט דף הבית טלפון