ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ - סיוט לא קטן !

בית נורמלי מורגל בדרך כלל ללכלוך נורמלי. זאת אומרת יש אבק, יש לכלוך, שאריות של מזון, בחגים יש יותר שאריות של מזון. השטיחים סופגים אבק, החלונות סופגים לכלוך מבחוץ,  התריסים משחירים, אבל אין כמו סיוט של בית מלוכלך לאחר שיפוץ.
שיפוץ במובנים רבים הוא כמו בנייה, ולא סתם כשמישהו בונה משהו, או משפץ את הבית הוא שוכר עגלה גדולה של פסולת בנייה ומחנה אותה ליד הבית שלו, כי כשמתעסקים עם שיפוצים יש לך עסק עם אבק, בטון, טיט, חול והמון המון טינופת.
זה לא משנה מה אתה משפץ בבית, כל שיפוץ הכי קטן מטנף לך את כל הבית, האבק מתפזר ונכנס לתוך החדרים, נדבק על החלונות, יוצר כשבות אבק על ריפוד, מעקים, רהיטים ולכן יש אנשים רבים שכאשר הם עומדים בפני שיפוץ, אפילו רק של אחד אחד בבית, הם טורחים לכסות את כל הרהיטים, החלונות, הספות ומוצרי חשמל בסדינים בניילונים כדי להגן עליהם מפני ענני האבק העצומים של שבירת חלון, או החלפת הריצוף,  וכו',משום שכל התעסקות כזו גוררת אחריה המון אבק, חלקיקי אבנים, חול והמון המון טינופת שאנחנו לא מכירים אלא רק בזמן שיפוץ של בית.
יש הרבה אנשים שכאשר הם עומדים לעשות שיפוץ, הם פשוט עוזבים את הבית ולמשך זמן השיפוץ הולכים לגור במקום אחר, כי זה בלתי נסבל לגור ולחיות בבית שאפילו רק חלק אחד ממנו עובר שיפוץ, כי הכול מלא טינופת ופסולת של בנייה בלתי נסבלת.
הרבה אנשים מעדיפים לעשות את השיפוץ של הדירה שלהם, לפני שהם נכנסים לבית, אבל אם למשל הם חייבים להיכנס בזמן מסוים, הם יכולים להיכנס מיד אחרי השיפוץ והם הם זקוקים דחוף לחברת ניקיון שעושה ניקיון לאחר שיפוץ, כי לא לכל עקרת בית יש זמן וכוח לזה, ובמיוחד אם היא עברה דירה וצריכה להקדיש את הזמן לפירוק הארגזים כדי להתחיל לחיות בבית.
ניקיון לאחר שיפוץ, הוא סוג של ניקיון מאוד יסודי שאמור להשאיר את הדירה נקייה לגמרי, והאמת ההיא שלכל אחד שעושה ניקיון לאחר שיפוץ, כדאי לעשות את זה כאשר הדירה לא מאוכלסת ולעשות ניקיון לאחר שיפוץ, כאשר אנשים גרים בבית, זה מסובך למדי.
ניקיון לאחר שיפוץ מצריך כלי עבודה וחומרים שתלויים במקום שבו נערך שיפוץ בדירה, אם למשל השיפוץ נעשה במרפסת אז צריך להתארגן לזה ואם עושים ניקיון לאחר שיפוץ כללי, אז צריך להתארגן גם לזה ובעצם סוג השיפוץ קובע את סוג ניקיון לאחר שיפוץ שהכי מתאים לסוג הפסולת של השיפוץ.
יש מקומות שבגלל השיפוץ קיבלו למשל כתמים, אולי אפילו הרצפה ולכן יש לבצע מלבד ניקיון גם פוליש ונקיון יסודי כדי להחזיר את הצבע היפה והנוצץ לרצפה, וישנם מקומות מהם יש לגרד כתמים של טיט, או כתמים של צבע ולצורך זה יש להשתמש בחומרים מתאימים ולא רק בחומרי ניקיון אלא למשל בחומרים שמסירים צבע, אבל צריך לדעת באיזה חומרים להשתמש שיעשו ניקיון לאחר שיפוץ , אבל לא יורידו את הצבע למשל מהדלתות פנים, מהמעקים, אלא רק ינקו את הלכלוך.
ישנם הרבה מאוד חומרים שמתאימים לצורך ניקיון לאחר שיפוץ כי שיפוץ משאיר כל מיני סוגי לכלוך, וכמעט בכל מקום, ויש להבין גם בחומרים האלה וגם במשטחים עליהם רוצים לנקות איתם כדי לעשות ניקיון לאחר שיפוץ מבלי לגרום נזק כלשהו, לרהיטים, לרצפה, לקרמיקה וכו'.
ניקיון לאחר שיפוץ זה עניין למומחים, ורק חברה רצינית עם ידע וניסיון יכולה לעשות את זה הכי טוב.

 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים
מזמינים את ד"ר ניקיון - והבית נקי 
 


תפריט דף הבית טלפון