ניקיון מדרגות

ניקיון מדרגות- כמה פעמים בשבוע ?
 

ניקיון מדרגות עושים בערך בכל בניין כפעמיים בשבוע, והמיוחסים הגרים במגדלים יוקרתיים שגם שמשלמים דמי אחזקה וניהול (כמחיר שכ"ד בפרברים) זוכים לניקיון יום-יומי רצוף ובהחלט לא מידי אדם פרטי אלא מידי חברה שעושה ניקיון מדרגות באופן מקצועי ואם מדובר ברב קומות רצוי מאוד שהיא תעשה את זה באופן מקצועי, כי ברב קומות יש הרבה מאוד מדרגות שצריך איכשהו לסיים לנקות אותן...
בנוסף לרבי הקומות שבדרך כלל מנוהלים ע"י חברות ניהול, יש גם הרבה מאוד בניינים בני 4 קומות שמחזיקים חברת ניהול, משום שאיש מהשכנים לא מוכן לקחת על עצמו את עבודת הועד שהיא גביית התשלום החודשי מהדיירים, שהפכה כבר לסיוט כמעט אצל כל אחד שעשה תורנות ועד ושמצא את עצמו עומד מול הדלת הנעולה של השכנים, או שעשה כמה ביקורים ועדיין השכנה עוד לא שילמה את דמי הועד.
העברת ניהול הבניין לחברת ניהול מייקרת את כל ההוצאות של הבניין ובכללם ניקיון מדרגות, משום שאין בכלל מה להשוות בין מחיר שלוקח איזה מנקה שמגיע פעמיים בשבוע לנקות לבין חברת ניהול שמרויחה גם כשהיא שולחת מישהו מטעמה לעשות ניקיון מדרגות.
לגור בבניין עם מדרגות מלוכלות, זה משמ לא נעים, יש לך הרגשה שאתה נכנס למיזבלה שלא קשורה ולא היית רוצה לעבור דרכה כשאתה נכנס הבייתה. ההבדל לפעמים בין הדירות הנקיות לבין מצב המדרגות הוא כל כך תהומי שלא היית מאמין שמעבר למדרגות המלוכלכות האלה יש כאלה דירות נקיות. כי המדרגות זה כמו כרטיס הביקור וחלון הראווה של הבניין ואם הן מלוכלכות זה עושה רושם רע מאוד על כל מי שנכנס לבניין וחושב שמי שגר בבניין הזה אדיש לניקיון ובעצמו גר בדירה שנראית כמו המדרגות.
לפיכך ומשום שהמדרגות הן המקום שהכי מתלכלך בתוך הבניין כי כל היום אנשים יורדים ועולים במדרגות, ויש גם כאלה שסוחבים איתם שקיות זבל רטוב,  שמטפטפות על כל המדרגות עד למטה, רצוי מאוד שהניקיון יעשה יותר מפעמיים בשבוע כדי שאפשר יהיה לשמור על ניקיון ומראה נקי ומטופח של חדר המדרגות.
בחורף הסיפור הוא אחר לגמרי, ניקיון מדרגות בחורף בדרך כלל לא מחזיק מעמד משום שהמנקה יכול לבוא אפילו כל יום, אבל אם הנכנסים והיוצאים מהבניין מטפסים במדרגות עם המטריות הרטובות שלהם, ולא מנקים לדוגמה את הנעליים שלהם בשטיח שבכניסה, התוצאה היא שילוב של גשם טרי ורענן עם בוץ נקי שיחכה עד שהמנקה יבוא.
פעמיים בשבוע זה בכל מקרה מעט מדי ניקיון מדרגות משום שלפעמים למישהו נשבר או נשפך משהו וגם אם הוא מנקה, הוא הרי לא ממש מנקה את זה מכל הלב כמו שהוא היה מנקה אם היה נשפך לו משהו בבית, ולכן כל השכנים יצטרכו לחיות עם הכתמים עד הביקור הבא של המנקה, ואם מדובר על כתמי בוץ בחורף, הם יבלו איתם עד הביקור הבא.
הרבה פעמים הימים שנקבעים לביקור של ניקיון מדרגות נקבעים לקראת סוף השבוע, כי לאנשים לא מתחשק לעלות ולרדת בשישי שבת, אחרי שהם עשו את הניקיון היסודי שלהם בבית, לתוך מדרגות מלוכלכות ולכן הרבה מאוד אנשים שעושים ניקיון מדרגות בבניינים, עושים את זה ביום חמישי כדי להכין את הבניין לשישי -שבת.
וגם אם יש לבניין מנקים כל יום, ההתנהגות שתקבע אם ניקיון מדרגות ישמר או לא, היא התנהגות השכנים שכל אחד מהם צריך לשמור על ניקיון מדרגות גם אם לא מדובר בבית שלו, עדיין הוא גר שם.

אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים - והבית נקי


תפריט דף הבית טלפון