ניקיון משרדים בערב

ניקיון משרדים בערב- הכי נוח לכולם !

פעם היו נוהגים משרדים רבים להחזיק עובדת משק, שהייתה אחראית על ניקיון המשרד ובין השאר גם טרחה לעשות קפה ותה לעובדים. היום זה עידן אחר לגמרי, אנשים לא רוצים שאיזה עוזרת תסתובב להם בין הרגליים ורוצים להגיע ישר למשרד נקי ומצוחצח.
ניקיון משרדים בערב, זה הזמן הכי נוח לעשות ניקיון במשרדים. קשה מאוד לנקות משרד כשאנשים ישובים ועובדים בו. אם למשל העוזרת רוצה לנקות את השולחן, איך היא בדיוק תנקה אותו, כשמישהי או מישהו יושבים לידו ועובדים ? או אם היא רוצה לשאוב את האבק, איך היא תעשה את זה אם יש אנשים שכעת משתמשים בשטיח מקיר לקיר, יוצאים והולכים ומסתובבים,  זה לא נוח לאף אחד לא לאנשים שעובדים במשרד הזה ובוודאי ובוודאי גם לא למנקים שצריכים כל שנייה לבקש רשות להיכנס לאיזה חדר במשרד כדי לנקות ומרגישים שהם מפריעים למישהו.
יש עדיין הרבה מאוד אנשים שלא רוצים לעשות ניקיון משרדים בערב ורוצים שהמנקים יבואו כשהם שם, וזה משום שהם חוששים שהם יגעו להם חלילה בכל מיני ניירות, או יבלגנו להם ניירות על השולחן והאמת היא שאם איזה עוזרת מזיזה לאיזה מנהל איזה נייר חשוב ממקום למקום, היא יכולה לעשות לו בלגן שלם.
זו הסיבה שבגללה יש הרבה מאוד אנשים שמעדיפים לא לעשות ניקיון משרדים בערב אלא רק כשהם נמצאים, אבל לעומתם יש המון אנשים שמעדיפים לעשות ניקיון משרדים בערב כאשר כל העובדים כבר יצאו מהמשרד והמשרד ריק ומוכן לניקיון.
אבל עם השעות הארוכות של העבודה היום, גם ניקיון משרדים בערב נעשה לפעמים כשעוד יש מישהו במשרד. היום מאז שביטלו את העבודה בימי שישי, אנשים עובדים כל יום הרבה אחרי השעה חמש ומכיוון שאנשים שעושים ניקיון משרדים בערב, לא ממש מגיעים באמצע הלילה אלא בשעות הערב ולפעמים אפילו בעשר בלילה, הם עדיין בגלל צורת העבודה היום, עשויים לפגוש עובדים בשעות כאלה ובעיקר כאשר מדובר בישיבות אל תוך הלילה, ולכן הם יעשו ניקיון משרדים בערב במשרדים שיש בהם אנשים בגלל פעילות עסקית מסוימת.
ניקיון משרדים בערב חושף את הרגלי העבודה בעידן הזה שגורמים לכל אדם להגיע הבייתה מאוד מאוחר, מהתחרות האופיינית לעידן הזה ולסוגי העבודה. אנשים שעושים ניקיון משרדים בערב יכולים להגיע בשעה שתים שערה בלילה למשרד של חברת הייטק ועוד למצוא שם אנשים שממשיכים לעשות בניסיון לעשות את "הבוחטה" הגדולה שלהם בהייטק, וזה נכון לגבי כל מיני בעלי מקצוע. שום עורך דין שעושים לו ניקיון משרדים בערב לא יצא מהמשרד שלו בחמש או אפילו בשש, כי המנקים צריכים להגיע וכשהם יגיעו הם יכולים למצוא אותו במשרד גם ב-12 בלילה. ככה זה היום.
ניקיון משרדים בערב, מתחיל בערך משעה שש ועד חצות ויש חברות ניקיון שעובדות גם מעבר לשעות האלה ובאמצע הלילה, ואנשים שרוצים לעבוד בניקיון משרדים בערב יכולים למצוא המון עבודה בזה שבעות הערב הנוחות להם וגם כעבודה שנייה אחרי עבודה ראשונה שיש להם, משום שהם לא מוגבלים מבחינת הזמן. הם פשוט צריכים לנקות את המשרד ולבעל חברת הניקיון לא תמיד איכפת מתי הם עושים את זה.
ניקיון משרדים בערב נעשה גם בבנייני משרדים גדולים ובעיקר אם מדובר בחברת ניקיון שעושה ניקיון משרדים בערב אבל גם את כל הבניין, ואז הבניין ממש צריך להיות פנוי מאנשים כדי שהם יוכלו לעשות ניקיון משרדים בערב, כולל את המדרגות ואתה הכניסה, וזה צריך להיות ממש בשעות מאוחרות שאף אחד כבר לא נמצא בבית, כדי שלא ילכו להם על הספונ'גה... 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים

מזמינים את ד"ר ניקיון - והבית נקי
 


תפריט דף הבית טלפון