ניקיון משרדים בראשון לציון

ניקיון משרדים בראשון לציון
 ניקיון המשרד הוא חלק מחזות המשרד ונותן הרגשה רעננה לעובדים וללקוחות המגיעים למשרד. כאשר לקוח נכנס למשרד הדבר הראשון שהוא נתקל בו הוא - ניקיון המשרד. מכך ניתן להבין כי רמת הניקיון של המשרד היא חשובה מאוד בהתקשרות עם לקוחות פוטנציאלים. מעבר לעובדה כי כאשר ניקיון המשרד מבוצע בצורה מקצועית, האווירה במשרד נעימה יותר ונוצרת סביבת עבודה טובה ויעילה יותר. כאשר המשרד אינו נקי – לא נוח לעבוד בו ודבר זה פוגע באיכות העבודה.
 

ההבדלים בין ניקוי בתים לניקוי משרדים
 

 • ישנם משרדים רבים המחופים בשטיחים, אותם יש לנקות באמצעות שואב אבק ומידי פעם לבצע ניקוי יסודי יותר על מנת להסיר כתמים מורכבים כמו – כתמים של נס קפה שנשפכו או ניקוי סימנים של כסאות.
 • בניגוד לבתים, במשרדים יש תנועה גדולה יותר של אנשים, עובדים או לקוחות. צריך להתחשב בעובדה שנוצר יותר לכלוך מאשר בבית פרטי.
 • ברוב המשרדים יש ריבוי בכבלים ומחשוב, יש להיזהר לא לגרום להם נזק ולנקות בעדינות יתר.
 • אזורי השירותים רגישים יותר בגלל ריבוי המשתמשים בו.
 • ניקיון המשרדים לרוב אמור להתבצע בערב או בשעות הבוקר המוקדמות, על מנת לא להפריע לעובדים בעבודתם.
 • פחי האשפה מתמלאים יותר במהירות ויש להחליפם מידי יום. בנוסף פחי האשפה מתמלאים בחומר חסוי אשר רצוי להשמידו.
 • בניגוד לבתים רגילים, קשה יותר לנקות את חלונות המשרד בגלל גובהם.
 

למה דווקא חברת ניקיון?
 

ארגונים ומשרדים גדולים, לא יכולים לסמוך על שירותי ניקיון מסוג "עוזרת בית". הם זקוקים לחברת ניקיון מקצועית, בגלל הצורך היום יומי בשירותי ניקיון. לרוב הם זקוקים לשירותי ניקיון למשרדים בשעות מאוחרות או בשעות המוקדמות של הבוקר. לעיתים נדרשת עבודה מורכבת יותר, כמו ניקוי יסודי של שטיחים באמצעות מכשור מתקדם, אשר רק חברת ניקיון מקצועית, תוכל לספק מכשור זה.


 

יתרונות חברת ניקיון למשרדים
 

במידה והעובד לא יכול להגיע או שהינו בחופשה, חברת ניקיון משרדים בראשון לציון - מספקת עובד חליפי. אין צורך לשלם לעובד ימי חופשה ותנאים סוציאליים, הם כלולים במסגרת התשלום. אין צורך לצאת במסע חיפוש עובד אשר יתאים בדיוק לדרישותיכם ולשעות הנוחות לכם – חברת הניקיון מבצעת זאת עבורכם. בחברת ניקיון משרדים בראשון לציון, תוכלו למצוא מכשור ייחודי כמו – שואב אבק, מכונת פוליש, מכונה לניקוי שטיחים ועוד.
 

איך תדעו שאכן מדובר בחברה מקצועית?

חברת ניקיון משרדים בראשון לציון, תספק לכם שירותי ניקיון למשרד באופן קבוע במסגרת שירות זה, תוכלו לבחור את מספר הפעמים בשבוע, הדרוש לכם לניקיון המשרד. בדקו עם חברת הניקיון האם המכשור שלהם עומד בתקן, והאם יש אחריות במקרה של נזקים על ידי העובד. בדקו אם ישנה אפשרות של החלפת העובד במידה ואינכם מרוצים מעבודתו.

דברים חשובים שכדאי שתדעו טרם הזמנת חברת ניקיון משרדים בראשון לציון:
 

 • בדקו את וותק החברה, כמה שנים הם קיימים בשוק ומי הלקוחות שלהם.
 • יש לבקש טלפונים של ממליצים ולבדוק אם אכן הם מרוצים מרמת השירות של החברה.
 • יש לבדוק האם החברת ניקיון משרדים בראשון לציון, מתמקצעת בתחום שאתם צריכים וכמה ניסיון יש לה בנושא.
 • יש לבדוק את שעות העבודה של העובד, האם שעות נוחות לכם והאם בפועל העובד מקפיד על לוחות הזמנים שנקבעו לו.
 

אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים

 
 
 


תפריט דף הבית טלפון