ניקיון משרדים בתל אביב

ניקיון משרדים בתל אביב- חוויה של דור אנשי העסקים !

מיהם אנשי העסקים היום, אלה מלאי המרץ שמניעים את עולם העסקים קדימה. בדרך כלל מדובר בצעירים חדורי מוטיבציה שסיימו עכשיו כלכלה, מינהל עסקים ראיית חשבון או משפטים ומנסים לפלס את דרכם אל השוק שלהם, וגם להצליח ובגדול.
הדבר הראשון שצריך כל איש עסקים מתחיל ולא חשוב מהו מקצועו, זהו משרד ולפיכך הולך ושוכר לו אותו צעיר בוגר מכללה חדר קטן במשרד קיים או משרד בעל חדר אחד עצמאי משלו, ומתחיל את דרכו.
אחד הדברים שעושים רושם טוב על לקוחות זה נקיון וסדר. יש לקוחות שחושבים שאם לעורך דין שלהם יש משרד מסודר, אז סביר להניח שגם הוא  בן אדם מסודר והוא לא ישכח לפתוח את תיק ההוצל"פ לחייבים שלהם. אמור לי מהו הניקיון במשרדך ואומר לך מי אתה ?
עובדת ותיקה של חברת ניקיון משרדים בתל אביב מספרת על העיצוב של משרדים בתל אביב שנראים כמו חתיכת מוזיאון קטן, כדי להרשים את הלקוחות ואולי גם כדי לגרום לבעל המשרד להרגיש טוב.
זה ידוע שאיש עסקים ובעיקר בתחילת דרכו, מרבה לשהות במשרד שלו, וחוזר הבייתה מאוחר מאוד, לכן בכל משרד של ווקהוליק כזה חדור מוטיבציה ניתן לראות על הקירות ציורים, יש כאלה המחזיקים יצירות אומנות כמו פסלים ויש הרבה מאוד אנשי עסקים שמאוד אוהבים את המשחקים לשולחנות המנהלים. זה לא שיש להם זמן לשחק עם המשחקים, אבל את המשחקים יש להם.
עובדת חברת ניקיון משרדים בתל אביב מספרת כי כאשר היא מגיעה למשרד כזה שיש בו יצירות אומנות היא מאוד נזהרת שחלילה מתוך חוסר שימת לב, לא תנקה איזה ציור עם אקונומיקה... ותשמיד אותו מעל פני דור הארץ. יש עובדת אחרת שעושה ניקיון משרדים בתל אביב שמספרת שלבעל המשרד, מהנד אוירונאוטיקה, יש דגמים של מטוסים שגם אותם היא צריכה לנקות, ומדובר במוצגים שיש להם אלפי חלקים קטנים ומעצבנים מהם צריך להוציא את כל האבק והלכלוך. ממש עבודת פרך.
ניקיון משרדים בתל אביב חושף בפני המנקים גם את טעמם המשובח או הבלתי משובח של בעלי המשרדים ולפעמים יש לזה קשר גם למקצוע שלהם. כך למשל אומר לי עובד של חברת ניקיון  משרדים בתל אביב, שלעורכי דין למשל כמעט לכולם יש שולחן ענק בצבע חום מבריק שלוקח לו חצי שה רק כדי לשפשף אותו, ויש מנהלים כאלה שלא חסים על עבודתו של המנקה וגם מטפטפים על השולחן קצת מהקפה שלהם ומשאירים את הסימנים של הספל.
בפחי הזבל של המשרדים אומר אותו עובד של חברת ניקיון משרדים בתל אביב, ניתן למצוא הרבה מאוד חומר אבל הוא בוודאי לא מסווג, כי היום בכל משרד יש מכונה לגריסת מסמכים שלא מאפשרת לשום אדם שלא צריך, להציץ בחומרים של המשרד. כמובן שמכונת גריסה מיועדת לשמור על דיסקרטיות המשרד וגם על דיסרקטיות הלקוחות ובעיקר אם מדובר במשרד עורכי דין, שבתוך התיקים שלו כותב לעצמו מהי "ההגנה" הכי טובה של הלקוח שלו והוא בטח לא היה רוצה שהחומר הזה יגיע לתובע...
ניקיון משרדים בתל אביב הוא גם חוויה עיצובית שכן הרבה מאוד אנשי עסקים צעירים מתהדרים בריהוט מאוד מודרני וטרנדי שעושה רושם טוב מאוד על הלקוחות שלהם וכנראה גם על עובד ניקיון משרדים בתל אביב שגילה לי שהוא חומד איזה שהוא שולחן, אבל רק חומד בינתיים הוא רק מנקה אותו...


 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים


תפריט דף הבית טלפון