ניקיון משרדים

ניקיון משרדים- הקפדה על הפרטים הקטנים !
 

חד משמעית אפשר לומר כי משרד או בית עסק לא נקי, דוחה אנשים מלעשות איתו עסקים משום שזה מעיד על חוסר רצינות, על חובבנות, על חוסר הקפדה ועל חוסר יסודיות. ניקיון יסודי, משרד נקי ומצוחצח עושה רושם טוב על לקוחות, נעים לשבת בו והוא גם כרטיס הביקור שלך בפני הלקוחות שלך.
אפשר לומר כי משום שהמשרד שלך הוא הפרנסה שלך, יותר חשוב לקחת חברה שעושה ניקיון משרדים ורק אחר כך לדאוג לניקיון של הבית שלך. את הבית המלוכלך יכולים לסבול בני המשפחה למרות שגם זה לא נעים. בית מלוכלך הוא עניין אישי שלך, אבל משרד מלוכלך הוא עניין והרושם שאתה משאיר על אנשים שנכנסים אליו וזה רושם רע מאוד.
יש הרבה סיפורים על חברות ניקיון שעושות ניקיון משרדים וחושבות שאפשר לנקות בית בצורה יסודית אבל במשרד מי שם לב ? אם כך. ראשית גם בלי שישימו לב זה לא כל כך נעים לשבת במשרד שהניירות מאתמול והעטיפה של הטוויסט נשארה בפח, זה לא כל כך נעים לכתוב על שולחן עם סימנים עגולים דביקים מספל הקפה של אתמול וזה לא כל כך נעים לשבת על כיסא עם ידיות מאבקות שמשאירות לך כתמים על השרוולים.
בחירה בחברת ניקיון טובה שעושה ניקיון משרדים ומחזיקה אנשי ניקיון מקצועיים מבטיחה לך שהמשרד שלך יהיה נקי כל יום וכל השנה. להבדיל מבית שאפשר לנקות אותו פעם בשבועיים באופן יסודי ועד שהעוזרת תגיע עוד פעם אפשר להעביר איזה מטאטא וסמרטוט בינתיים, הרי שמשרד חייב להיות נקי כל כיום, משום שלרוב הוא מקבל קהל כל יום ובעיקר חשוב מאוד לנקות כל יום משרד בתקופת החורף משום שכל מי שנכנס מכניס איתו קצת בוץ, שלוליות, טפטופי מים מהמטריות והרצפה מתחילה להיראות כמו אדמה לחה...
חשוב מאוד לבחור בחברת ניקיון שעושה ניקיון משרדים שיש לה מאגר של עובדים, משום האי אפשר לא להגיע לנקות משרד ולכן אם מנקה של משרד מסוים חולה, לחברת הניקיון תהיה אופציה להביא לה מחליפה והעיקר- שבסופו של דבר המשרד יהיה נקי !
דבר נוסף חשוב הוא לעבוד מול חברת ניקיון משרדים שעובדים בה אנשים הגונים, נאמנים וישרים משום שהם מסתובבים במשרדים שלעיתים יש בהם חומר מסווג, או אישי או מסחרי של המשרד וצריך פשוט לבוא ולנקות, בלי להציץ, בלי לחטט במגירות ובלי שום כוונות אחרות מעבר לניקיון המשרד.
עד כמה שנדמה כי אנשי המשרד לא ממש שמים לב אם מנקים להם או לא, אז העובדה היא שהם יודעים בוודאות אם מנקים להם ויש כאלה שאפילו משאירים כל מיני סימנים בכוונה כדי לבדוק אם המנקים מספיק יסודיים כדי להגיע גם מתחת לשולחן, וזו תהיה עדות בשבילם שאכן המנקה ניקה את כל מה שצריך.
ניקיון משרדים הוא אומנם לא כמו ניקיון דירות במובן הזה שבמשרד בדרך כלל אין הרבה רהיטים ולא צריך לעשות כביסה. אבל כן צריך לשטוף את הכלים, ובכל משרד היום כמעט יש גם מטבח שגם אותו צריך לנקות. צריך לנקות ולנגב אבק, לשאוב אבק משטיחים ולא לחשוב שגם אם שהטיח אפור או חום, לא שמים לב אם נשאב ממנו אבק.
כאשר מנקים משרד יש בו ריח של רעננות וניקיון ואנשים אוהבים להרגיש שהם עובדים במקום נקי ולכן מאוד שמים לב לניקיון של המקום שלהם במשרד ולניקיון של המשרד כולו. משום כך תחברו נכון חברה שעושה ניקיון משרדים שעושה רושם טוב וריח נעים.

 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים
 
 


תפריט דף הבית טלפון