ניקיון

ניקיון-  חולים עליו !
 

ישנה תופעה רווחת בעיקר בקרב נשים, אבל יש גם גברים שסובלים ממנה וזוהי מחלת ניקיון שמסוגלת להוציא כל אחת ואחד מהם באמצע הלילה לשטוף כוס שנשארה בכיור ושמצליחה להדיר בנוכחותה בכיור, שינה מעיניהם ועד שהם לא יצאו מהמיטה וילכו לשטוף אותה, הם לא יצליחו להירדם.
חולי ניקיון מוגדרים לעיתים גם כאנשים שיש להם סוג של הפרעה, אומנם לא מדובר עדיין במחלת נפש כלשהי, וגם להפרעה הזו אין שום טיפול תרופתי והיא לא דורשת אשפוז חלילה אבל עבור האנשים שהם חולי ניקיון, זוהי השתעבדות שהופכת את החיים שלהם לקשים מנשוא.
משיטוטים באינטרנט עולה  כי חוליות ניקיון למיניהן יש הרבה יותר מגברים, ואולי יש גם הרבה גברים שהם חולי ניקיון, אבל בוא נאמר את העובדה המצערת, שעדיין רוב עבודות הבית כולל עבודות ניקיון, מוטלות על האישה ולכן ניתן לאתר בתוך קבוצת אוכלוסיה זו הרבה יותר נשים הסובלות ממחלת ניקיון ולא גברים, ולא משום שאין מספיק גברים שחולים במחלת ניקיון.
מי שיש לו מחלת ניקיון, זה לא מעיד על כך שהוא יותר נקי ממישהו אחר, לא צריך להיות חולה ניקיון כדי להיות נקי, אתה יכול להיות בן אדם נקי, שמתקלח פעמיים ואפילו שלוש פעמים ביום וכל היום שוטף ידיים ומצחצח שיניים אחרי כל ארוחה וזה עדיין לא הופך אותך לחולה ניקיון כי חולה ניקיון זה משהו אחר לגמרי.
למי שיש הפרעה של חולה ניקיון יש חיים קשים מאוד. לאנשים שהם חולי ניקיון אין זמן לעשות שום דבר משום שהם כל היום עסוקים בניקיון ובצחצוח כל דבר, וכמה פעמים ואפילו שהוא נקי ורק להם נדמה שהוא מלוכלך.
כשנכנסים לבית ישר יודעים אם יש לך עסק עם חולת ניקיון או לא. בית של חולת נקיון תמיד נראה כמו בית מרקחת, תמיד יש בו ריח של חומרי ניקוי מבושמים ואפשר בקלות ללקק בו את הרצפה שנשטפת כמה פעמים ביום, זה מה שעושים חולי הניקיון, נדמה להם שאחרי חצי יום מאז שהם שטפו את הרצפה בבוקר הרצפה שוב מלוכלכת והם שוטפים אותה ושוב ושוב עד שהיא מבריקה ונראית כמו מראה, ואתה יכול להביט עליה ולראות את עצמך...
יש משהו אצל חולי ניקיון שקשור לאיזה חסר שיש להם, והם מוצאים את הנחמה רק כאשר כל הסביבה שלהם מצוחצחת ונקייה אבל באופן מוגזם. לפעמים נדמה בבתים של אנשים שהם חולי ניקיון שהם לא מרשים לעצמם לחיות בתוך הבית, כי כשחיים יש גם לכלוך והם הרי לא מסוגלים לסבול טיפה של מים שנטפה על הרצפה שלא לדבר על פירור עוגה שעלול להוציא אותם מדעתם.
בבית של אנשים הם חולי ניקיון גם לא כל כך נעים להיות, משום שהם כל הזמן מסתכלים איך אתה וכל ואיך אתה שותה ואיך אתה זז ואם לא השארת סימנים ואם לא נפל לך איזה פירור, וכל הזמן הם מסדרים ומנקים אחריך משום שיש להם ממש חרדות כשמשהו מלוכלך לידם.
העובדה שהיום הרבה זוגות גרים יחד לפני הנישואין מקלה במקצת על חרדותיהם של שני הצדדים שלא יפלו על אישה או גבר חולי ניקיון ויצטרכו לסבול את ההפרעה הזו. היום כיוון שבמילא רוב הזוגות הולכים לגור יחד לפני הנישואין יש להם אפשרות להבין אם יש להם עסק עם חולה ניקיון נודניק שמוציא לך את הנשמה על כל פירור או עם חולת ניקיון שכל היום מחזיקה סמרטוט ומנקה אחריך.

תגיות חיפוש : חברת ניקיון | ניקיון בתים | ניקיון דירות | ניקיון משרדים | ניקיון מדרגות | ניקיון ופוליש | ניקיון אחרי שיפוץ

אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתים

 
 


תפריט דף הבית טלפון