שירותי ניקיון

שירותי ניקיון- כי אפשר לסמוך על חברה !
 

פעם היו רק עוזרות בית, ורק העשירים בעלי הבתים הפרטיים הרשו לעצמם להחזיק עוזרת בבית שבדרך כלל באה כל יום, והייתה אחראית גם על הבישול, הגיהוץ והכביסה, ובעצם הייתה סוג של מנהלת משק בית, נאמנה לאורך שנים עד שהגיעה זמנה לפרוש.
היום כשמרבית הנשים יוצאות לעבודה אין להן ברירה אלא להעסיק עוזרת בית ולעיתים רבות הן מעדיפות להזמין עוזרת מחברה של שירותי ניקיון ויש לזה כל מיני סיבות.
הסיבה הראשונה היא שחלקן הן עצמאיות ויש להן חברות או עסק משלהן והן זקוקות לחשבונית, וחשבונית לא יכולה לתת להן עוזרת בית פרטית כי היא לא עסק עצמאי, אבל חברה של שירותי ניקיון תיתן להן את החשבונית המבוקשת.
הסיבה השנייה היא  שחברה שמציעה שירותי ניקיון ברך כלל מחזיקה במאגר של עוזרות בית בכל מיני מקומות בארץ, ותמיד יש להן מישהי להציע. קורים מקרים רבים שעוזרת הבית פתאום לא יכולה להגיע, או שהיא חולה חלילה, ואז בעלת הבית נתקעת, הבית נשאר מלוכלך והיא צריכה להתחיל "להשתגע" ולחפש עוזרת בית אחרת, ואם מדובר על אירוע פתאומי שקרה לעוזרת, לפעמים אין לבעלת הבית או הדירה בכלל זמן לחפש עוזרת חלופית ואם למשל היא תכננה לארח ביום שישי והעוזרת הייתה צריכה להגיע ביום חמישי והיא חלתה, אז היא צריכה לחפש ולפעמים בהיסטריה עוזרת אחרת, משום שהיא אולי עובדת ולא מסוגלת לנקות את הבית, או שאין לה כוחות, או שהיא עסוקה ולא יכולה לעשות את זה, ואירוע כזה חמור לא  יכול לקרות כאשר מדובר בחברה שנותנת שירותי ניקיון משום שתמיד הם ימצאו מישהי שתבוא במקום העוזרת שלהם שחלתה או משהו, ותמיד תימצא לה מחליפה.
הסיבה השלישית שבגללה כדאי מאוד להזמין עוזרת מחברה של שירותי ניקיון, היא משום שאת כבעלת בית מתנהלת מול חברת הניקיון, את לא צריכה לדבר עם העוזרת, לקבוע איתה ולדסקס איתה שום דבר, מנהל העבודה שלה בחרה לשירותי ניקיון מעביר לה את כל המידע שאת מעבירה לו והיא רק מגיעה וצריכה להתחיל לנקות.
דרך החברה של שירותי ניקיון בה היא מועסקת מקבלת העוזרת הזו גם תלוש משכורת ובו משולמים לה דמי ביטוח לאומי וזה נושא חשוב מאוד ביחסי עובד מעביד ועוזרת בית לצורך העניין נחשבת כעובדת בתוך בית שנחשב המעביד שלה.
אם חלילה קורה משהו לעוזרת הבית בתוך הבית או אפילו בדרך לעבודה לצורך ניקיון דירות, היא עלולה לתבוע את ביטוח לאומי בגין תאונת עבודה, כמו שמוגר החוק, כאשר אם אירעה לך תאונה לא רק במקום העבודה עצמו, אלא שהיית בדרך אל מקום העבודה, או שחזרת ממנו, זה נחשב כתאונת עבודה לכל דבר ואת יכולה לתבוע את ביטוח לאומי בגין חופשת מחלה, לקבל מהם משכורת כל עוד את חולה עפ"י ימי המחלה שלך המלווים באסמכתאות מהרופא ומציגים את מצבך האמיתי.
הזמנה של עוזרת מחברה שנותנת שירותי ניקיון דירות מורידה מכל בעלת דירה את הדאגה לתשלום דמי הביטוח הלאומי עבור העוזרת שמגולמים כבר בתוך השכר שהיא משלמת לה לשעה דרך המעביד שלה מהחברה של שירותי ניקיון דירות בו היא מועסקת. לפיכך לא רק העובדה שתמיד בחברה של שירותי ניקיון דירות ימצאו לה עוזרת אם העוזרת שלך חלתה או משהו, אלא שכל ההתנהלות מתנהלת מול מנהל העבודה בחברה של שירותי ניקיון דירות , ניקיון בתים , ניקיון משרדים והם גם משלמי לה במשכורת את הביטוח הלאומי שמגן עליך מפני תביעות בגין תאונת עבודה.  


 
אם אתה מחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה – הגעת למקום הנכון!
ד"ר ניקיון בתיםתפריט דף הבית טלפון